Środa, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 553
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Uczniowie rozpoczęli nowy rok szkolny

Wiadomości: Żarów
Środa, 2 września 2015, 8:53
Autor: opr.red.
Fot. www.um.zarow.pl
Wakacyjny czas niestety dobiegł końca. Uczniowie w całej Polsce rozpoczęli dziś kolejny rok szkolny, który z pewnością dla wielu uczniów i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy. Od rana we wszystkich szkolnych placówkach trwały uroczystości związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Uczniowie w galowych strojach punktualnie o godz. 9.00 rano stawili się w swoich szkołach, aby wspólnie z nauczycielami i rodzicami uroczyście powitać nowy rok szkolny. - Cieszymy się, że wszyscy bezpiecznie wróciliście z wakacji do szkoły i jesteście gotowi na nowe wyzwania. Niech nowy rok szkolny przyniesie Wam same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami w dzienniku, a nauka zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji - mówiła w imieniu całej kadry pedagogicznej dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie Urszula Rurarz.

Nowy rok szkolny to również kontynuacja wielu ciekawych projektów edukacyjnych i realizacja nowych, w których uczestniczyć będą uczniowie szkół. Nowością w żarowskiej podstawówce będzie w tym roku projekt rowerowy, współorganizowany ze Stowarzyszeniem "Rowerowy Żarów". Na to jednak przyjdzie czas. Od jutra w szkołach znów zrobi się głośno ...

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group