Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 927
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarów w obiektywie

Czwartek, 1 września 2022, 17:21
Autor: red
Żarów: Żarów w obiektywie
Fot. organizatorzy
Gmina Żarów w Twoim obiektywie! Zgłoś swoje zdjęcie w konkursie i zgarnij nagrody. Urząd Miejski w Żarowie zaprasza do udziału w III edycji konkursu fotograficznego „Gmina Żarów w obiektywie”.

Zachęcamy wszystkich miłośników fotografii, by nie zwlekali z poszukiwaniem tego, co wyjątkowe w naszej gminie.

Co jest tematem zdjęć tegorocznego konkursu? Dosłownie wszystko! Detale, krajobrazy, architektura, przyroda, symbole, miejsca, ludzie… Konkurs zakłada pełną swobodę artystyczną, lecz zdjęcia muszą być powiązane z gminą Żarów i wykonane również na jej terenie. Interesuje nas Wasze spojrzenie na rzeczywistość, chcemy zobaczyć to, co Was zachwyca w naszej gminie. Mile widziane będą również zdjęcia, które pokazują pory roku: wiosnę, lato, jesień, zimę.

Zgłoszenia i fotografie do konkursu będą przyjmowane w terminie 1 września – 31 października 2022r. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz załączenie zdjęcia lub zdjęć. W konkursie może wziąć udział każdy, udział w konkursie jest bezpłatny. Do konkursu będą przyjmowane zdjęcia wykonane najwcześniej w 2021r. Nie będą przyjmowane zdjęcia, które brały udział w I i II edycji konkursu. Na Wasze fotografie czekamy pod adresem mailowym: m.pawlik@um.zarow.pl lub za pośrednictwem ePUAP. Autorzy najlepszych fotografii otrzymają karty podarunkowe do sklepów ze sprzętem elektronicznym o wartości 500 zł, 300 zł i 200 zł. Konkursowe zdjęcia będą również zdobić tradycyjnie gminny kalendarz na 2023 rok.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group