Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 966
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarowska Noc Świętojańska

Poniedziałek, 26 czerwca 2017, 15:41
Aktualizacja: 15:43
Autor: red
Żarów: Żarowska Noc Świętojańska
Fot. UM Żarów
Puszczanie wianków na wodzie, malowanie twarzy, wspólne żeglowanie, występy artystyczne, a przede wszystkim dobra zabawa.

Żarowianie przywitali tegoroczne wakacje podczas Nocy Świętojańskiej. Impreza, jak co roku odbyła się nad żarowskim stawem miejskim.

Największym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród najmłodszych mieszkańców, tradycyjnie cieszyło się wspólne żeglowanie. W roli sterników, tradycyjnie sprawdzili się burmistrz Leszek Michalak i zastępca Grzegorz Osiecki, strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz żarowscy wędkarze. - Kolejny raz przywitaliśmy wakacje wspólną zabawą nad stawem miejskim. Cieszę się, że dzieci wspólnie ze swoimi rodzicami i dziadkami chętnie korzystali z uroków wspólnego żeglowania. To jedna z głównych atrakcji, która odbywa się podczas Nocy Świętojańskiej w Żarowie.

Najważniejsza jest dobra zabawa, której mam nadzieję, dziś nie brakowało - mówił burmistrz Leszek Michalak.

Do wspólnej zabawy, podczas sobotniej Nocy Świętojańskiej, przygrywali muzycy z żarowskiego chóru Senyor Rici oraz zespoły Siwy Włos, Górzanie, Żarowianie, Cord, Krukowianie, Cicha Woda, Goczałkowianie, Swojacy, Kapela Bielawska i Walter Band.

Wiele atrakcji najmłodszym zapewnili również pracownicy TKKF "Chemik" Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group