Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 575
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarowski triathlon

Poniedziałek, 27 lipca 2020, 13:27
Aktualizacja: 13:28
Autor: red
Żarów: Żarowski triathlon
Fot. UM Żarów
Pierwszy żarowski triathlon Iron.Man 70.3 za nami. Amatorsko zorganizowana impreza dla chętnych wrażeń sportowców okazała się w pełni profesjonalnym wydarzeń sportowym.

Za sprawą Marcina Motowidły, nad zalewem „Andrzej” w Żarowie spotkała się śmietanka towarzyska sportowców nie tylko z okolicy, ale również z całej Polski. W powietrzu czuć było lato i… pasję. Do przepłynięcia maksymalnie 1.900 m. Prosto z wody można było przejechać rowerem 90 km, dokładnie trzy pętlę. Na koniec zostało 21 km biegania. Każdy pokonywał dystanse na miarę swoich możliwości bez zawodowej presji. Schodzenie z trasy dopuszczalne i śmiało wykorzystywane. Dla niektórych normalny trening, dla kolejnych niezwykłe wyzwanie. Zasada była jedna: dobra zabawa!

Iron Man okazał się wspaniałą imprezą sprawdzenia swoich możliwości dla wszystkich uczestników. Oprócz samych sportowców, przybyli również ich najbliżsi i przyjaciele, którzy wiernie wspierali i kibicowali, ale także wsparli sportowców finansowo. Chętnych do pomocy nie zabrakło, a organizacja odbyła się na miarę dobrych zawodów sportowych. Sport łączy! A to wydarzenie w pełni to potwierdziło. Gratulacje dla wszystkich!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group