Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 685
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Żarowskie Biegi Strefowe

Środa, 5 października 2016, 15:01
Autor: red
Żarów: Żarowskie Biegi Strefowe
Fot. UM Żarów
Wyścig rowerowy, marsz Nordic Walking, biegi dla najmłodszych, bieg na 5 km i w końcu rywalizacja na dystansie 10 kilometrów.

W taki sposób sportowcy, z całej Polski uczcili jubileusz Żarowskiej Podstrefy Ekonomicznej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Wśród uczestników Żarowskich Biegów Strefowych nie zabrakło także doświadczonych zawodników, którzy biegają w maratonach, ale także początkujących biegaczy.

Nie zawiedli również pracownicy firm z żarowskiej podstrefy ekonomicznej, którzy godnie reprezentowali swoje zakłady oraz przedstawicieli innych przedsiębiorstw. Do mety dotarło w sumie 259 biegaczy.
- W imieniu organizatorów serdeczne podziękowania składamy wszystkim uczestnikom Żarowskich Biegów Strefowych. To był wielki zaszczyt gościć w naszym mieście tylu biegaczy. Podziękowania kierujemy także w stronę współorganizatora imprezy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" - mówi Krzysztof Dutkiewicz z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Impreza przyniosła sporo emocji nie tylko uczestnikom, ale także licznie zgromadzonym kibicom, którzy żywiołowo dopingowali swoich faworytów.
- Organizacja Żarowskich Biegów Strefowych nie była łatwym zadaniem i kosztowała nas mnóstwo pracy, ale wszystko zrekompensował nam uśmiech na twarzach uczestników. Bieg był ciężką próbą siły, wytrzymałości i charakteru. Dlatego ogromne podziękowania należą się wszystkim, którzy podjęli się tego wyzwania. Za pomoc w organizacji biegów dziękuję także pracownikom Gminnego Centrum Kultury i Sportu oraz Urzędu Miejskiego w Żarowie - dopowiada burmistrz Leszek Michalak.

Pula nagród dla zwycięzców Żarowskich Biegów Strefowych sięgnęła 9000 złotych. Nagrodami głównymi w biegu na dystansie 10 kilometrów kobiet i mężczyzn była kwota 1000 złotych.

Nagrodą specjalną została uhonorowana firma Krause, która zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji firmowej.

Wyniki na stronie: www.um.zarow.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group