Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 952
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Żarowskie wakacje

Środa, 3 lipca 2019, 15:30
Autor: red
Gmina Żarów: Żarowskie wakacje
Fot. organizatorzy
Rozpoczęły się wakacje. Dwa miesiące odpoczynku od szkolnych zajęć. Wszystkie dzieci, które chcą aktywnie spędzić wolny czas, mogą przyłączyć się do zajęć organizowanych przez nasze instytucje kultury.

Dla tych, którzy nigdzie nie wyjadą i wakacje spędzą na miejscu, jak co roku, opiekunowie Gminnego Centrum Kultury i Sportu, Żarowskiego Stowarzyszenia „Edukacja”, biblioteki i grup zajęciowych na świetlicach wiejskich przygotowali wiele ciekawych zajęć.

Zaplanuj wakacje z kulturą – Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie

Każdego dnia warsztatów będziemy bawić się w inżynierów, projektantów, poszukiwaczy przygód, naukowców czy szpiegów. W te wakacje stawiamy na innowacyjne i kreatywne myślenie oraz na świetną zabawę. Program stworzony jest z myślą o dzieciach, a różnorodne zajęcia będą przeplatane tańcami oraz sportową zabawą. Oprócz doskonałych humorów i wyśmienitej zabawy zapewniamy drugie śniadanie i napoje – mówią pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Terminy: 15-19.07.2019 i 29.07-02.08.2019

godziny: 9.00 – 13.00, miejsce : GCKiS, koszt warsztatów: 100 zł / 5 dni

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne na stronie internetowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu (http://www.centrum.zarow.pl/). Zapisy w sekretariacie GCKiS (8.00 – 16.00) lub pod nr tel. 74 85 80 753. Liczba miejsc ograniczona.

Wakacje w bibliotece

→ Zajęcia potrwają od 1.07 do 23.08.2018r, w godz. 10.00-13.00

→ poniedziałki (gry i zabawy ruchowe, kalambury, milionerzy, zajęcia plastyczne), wtorki („Znajdywanki” czyli znajdź jak najwięcej tajemniczych przedmiotów ukrytych w bibliotece, „Jaka to melodia” - cotygodniowy konkurs muzyczny, zajęcia plastyczne ), środy („Fantastyczne środy” – dzień poświęcony ulubionym fantastycznym bohaterom, seanse filmowe, ciekawostki), czwartki („Social Media Czwartki” – co ciekawego możemy znaleźć w Internecie?, Co to są media społecznościowe i do czego mogą się przydać?, Jak chronić się w Internecie?, Na co uważać i czego unikać?, zabawy z matą taneczną, zajęcia plastyczne), piątki (planszomania – dzień z grami planszowymi, zajęcia plastyczne). Rodziców prosimy o zaopatrzenie dzieci w drugie śniadanie i napoje w plastikowych pojemnikach.

Rowerowe wakacje z Żarowskim Klubem Cyklistów „Old Spokes”

Jeżeli chcesz połączyć sport z przygodą oraz historią to Żarowski Klub Cyklistów "Old Spokes" przy GCKiS zaprasza na ROWEROWE WAKACJE 2019, czyli cykl wycieczek rowerowych po okolicy. Czekają na Nas piękne krajobrazy, historyczne miejsca, zabytki architektury oraz niezapomniana przygoda. Jeździmy w terminach: 10.07, 17.07 i 31.07.2019r. Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z regulaminem wycieczek dostępnym na stronie Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Zapraszamy do udziału.

Wakacje z żaglówkami

Zapraszamy na wspólne żeglowanie po Zalewie Mietkowskim. Dzieci pod czujnym okiem swoich opiekunów będą mogły spróbować swoich sił w niełatwej sztuce żeglowanie. Zapisy u sołtysów wsi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group