Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 1000
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Zaskakujący finał włamania

Środa, 28 sierpnia 2013, 9:05
Aktualizacja: 9:07
Autor: red.
Wałbrzych: Zaskakujący finał włamania
Fot. archiwum
29–letni mężczyzna włamał się do altany i usiłował z niej wynieść ciężką kuchenkę gazową. Nadmierny wysiłek spowodował uszkodzenie narządów wewnętrznych. Szybka interwencja policji i pogotowia ratunkowego uratowała mężczyźnie życie. Gdy wyzdrowieje usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa zagrożonego karą nawet 10 lat pozbawienia wolności.

26 sierpnia około godz. 11.00 dyżurny Komisariatu Policji I w Wałbrzychu został poinformowany o włamaniu do altany ogrodowej. Policjanci natychmiast podjęli interwencję. Po przybyciu na miejsce obok altany znaleziono zakrwawionego 29-letniego mężczyznę. Lekarz pogotowia, który zbadał 29-latka stwierdził uszkodzenia narządów wewnętrznych. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację.
Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia. Mężczyzna włamał się do altany. Z jej wnętrza usiłował wynieść ciężką kuchenkę gazową. Jak się okazało nadmierny wysiłek spowodował pęknięcie śledziony.

Obecnie mężczyzna przebywa w szpitalu. Gdy wyzdrowieje zostanie mu przedstawiony zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KMP Wałbrzych)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group