Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 926
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zatańczyli dla Wiktorka z Żarowa

Czwartek, 3 maja 2018, 9:47
Autor: red
Żarów: Zatańczyli dla Wiktorka z Żarowa
Fot. UM Żarów
Zumba, trampoliny, aerobic, pokazy taneczne, licytacje gadżetów i fantów to tylko niektóre atrakcje, które towarzyszyły charytatywnej akcji zorganizowanej dla Wiktora Rajczakowskiego.

U tego radosnego pięciolatka zdiagnozowano i przeprowadzono zabieg usunięcia guza mózgu komory IV. Obecnie maluch poddawany jest leczeniu za pomocą chemioterapii na oddziale onkologicznym w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Czeka go długotrwałe i trudne leczenie.

Charytatywną zbiórkę dla małego Żarowianina zorganizowali Kids Dance oraz Bajkowe Przedszkole w Żarowie.
Pomysłodawczynią całej akcji była Paulina Denker Jarosz. Akcję wspierali również Burmistrz Miasta Żarów Leszek Michalak, Gminne Centrum Kultury i Sportu, Wspólnota Samorządowa Koło w Żarowie, Electrolux Żarów, Daicel Safety Systems Europe, FRANC TEXTIL. Dzięki pomocy, życzliwości i hojności mieszkańców, firm i organizacji na leczenie Wikora uzbierano 14 tysięcy 910.32 złotych, 1 dolar i 2 euro. W tej kwocie są także pieniądze zebrane przez miłośników dwóch kółek w wysokości 563,20 złotych podczas akcji Żarowskiego Stowarzyszenia "Rowerowy Żarów".

Bezpośrednio na konto zostały również wpłacone 2 tysiące złotych przez firmę dekoria.pl - Tego dnia w Gminnym Centrum Kultury i Sportu królował taniec. Zumba, pokazy taneczne, trampoliny w wykonaniu Energia Fitness Klub, wspólny taniec z grupą Kids Dance, przedstawienia przedszkolaków, stoiska dla najmłodszych, gorąca zupa, a na deser słodka kawiarenka. Licytacje gadżetów i fantów podarowanych przez darczyńców cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji i wsparli sobotnią akcję. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę pomysłodawczyni całej akcji - pani Pauliny Denker-Jarosz, dzięki której cała akcja nabrała niesamowitego tempa. Dziękujemy za wsparcie, pomoc i zaangażowanie Bajkowemu Przedszkolu z panią dyrektor Elżbietą Wierzyk na czele, wszystkim rodzicom, wychowawcom, wolontariuszom, firmie Electrolux, Centrum Dekoria, Daicel Safety Systems Europe, AKA - Łazienki, Systemy Grzewcze i Instalacyjne, Wspólnocie Samorządowej koło w Żarowie oraz wszystkim pracownikom Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Przede wszystkim dziękuujemy Wam Żarowianie, bo bez Waszego udziału ta akcja nie odniosłaby takiego sukcesu. Teraz mocno wszyscy razem trzymamy kciuki za powodzenie w leczeniu Wiktorka - mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group