Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 999
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dobromierz: Zatrzymali poszukiwanego

Sobota, 24 kwietnia 2021, 11:23
Autor: red
Dobromierz: Zatrzymali poszukiwanego
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Posterunku Policji w Dobromierzu zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 29–latek poszukiwany był przez Prokuraturę Rejonową w Jaworze.

Do zatrzymania mężczyzny doszło 21 kwietnia w godzinach wieczornych. Podczas patrolu rejonu gminy, policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął uciekać.

Nerwowe zachowanie mężczyzny nie uszło uwadze policjantów. Szybko też poznali powód. Podczas kontroli osobistej mundurowi ujawnili przy 29-latku 2 foliowe zawiniątka, jeden z suszem koloru brunatno-zielonego a drugi z białymi kryształkami. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana oraz metamfetamina. Łącznie zabezpieczono kilka porcji tych narkotyków.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się także, że mężczyzna jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Jaworze w związku z prowadzonymi czynnościami.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do świdnickiej komendy.

O dalszym losie 29-latka zdecyduje sąd. Przypomnijmy, że w świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group