Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1002
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Zatrzymani sprawcy włamań do altanek

Poniedziałek, 28 stycznia 2019, 7:44
Aktualizacja: 14:47
Autor: red
Świebodzice: Zatrzymani sprawcy włamań do altanek
Fot. KPP Świdnica
Świebodziccy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania do altan na terenie ogródków działkowych w Świebodzicach.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Świebodzicach pracowali nad sprawą powtarzających się włamań do altanek w ogródkach działkowych na terenie Świebodzic. Nieznani wtedy sprawcy, od grudnia regularnie włamywali się i okradali altanki. Ich łupem padały elektronarzędzia, narzędzia ogrodowe i mały sprzęt rtv. Sprawcy zabierali wszystko co miało jakąś wartość.

W wyniku pracy operacyjnej kryminalni Komisariatu Policji w Świebodzicach ustalili, że dwóch mężczyzn 35-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego oraz 26-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego może mieć związek z włamaniami do jakich doszło na przełomie miesiąca grudnia i stycznia na terenie ogródków działkowych w Świebodzicach.

W trakcie przeszukiwania budynków, w których zamieszkują 35-latek oraz 26-latek, kryminalni znaleźli sprzęt, którego pochodzenia mężczyźni nie potrafili wyjaśnić.

W trakcie prowadzonych w tej sprawie czynności policjanci ustalili, że mężczyźni mają na swoim koncie co najmniej 10 kradzieży z włamaniem do altanek w Świebodzicach. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty włamań i kradzieży, do których się przyznali.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności w tej sprawie, jak również ustalają innych pokrzywdzonych.
Za tego typu przestępstwa grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group