Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zbierają fanty na licytację podczas 27. Finału WOŚP

Piątek, 28 grudnia 2018, 11:43
Autor: red
Żarów: Zbierają fanty na licytację podczas 27. Finału WOŚP
Fot. organizatorzy
Przed nami kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie do największej publicznej zbiórki przyłączy się również Żarów. W tej chwili trwają jeszcze ostanie przygotowania w sztabie 27 finału WOŚP, który odbędzie się 13 stycznia 2019 roku.

Mieszkańcy, którzy już dziś zechcą przyłączyć się do tej szlachetnej akcji mogą przynosić fanty na licytację. - W ubiegłym roku rekordy popularności na licytacji bił rejs łodzią Jamesa Bonda. Jak będzie podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekonamy się już 13 stycznia 2019r. Na fanty czekamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Gadżety można również zostawiać w godzinach pracy żarowskiej pływalni, GCKiS ul. Piastowska 10a w Żarowie - mówi Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group