Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 998
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zbieramy książki dla Gminnej Biblioteki Publicznej

Środa, 20 lutego 2013, 1:31
Aktualizacja: 1:32
Autor: red.
Świdnica: Zbieramy książki dla Gminnej Biblioteki Publicznej
Fot. archiwum
Dobrej lektury nigdy za wiele! Z takiego założenia wyszli parlamentarzyści Izabela Katarzyna Mrzygłocka i Wiesław Kilian, którzy wspólnie organizują zbiórkę książek na rzecz biblioteki gminy Świdnica.

W inicjatywie może wziąć udział każdy, kto ma w domu ciekawe, niezniszczone książki, które już przeczytał i chciałby się nimi podzielić. Tematyka – zupełnie dowolna, podobnie jak ilość woluminów, jaką możemy przyjąć. – Podobną akcję przeprowadziłam w ubiegłym roku w Wałbrzychu na rzecz Szkoły Podstawowej Specjalnej i Gimnazjum Specjalnego – mówi posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka.Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, co jest najlepszym dowodem na to, że warto ją powtórzyć, choć tym razem w sąsiedzkim powiecie.

Adresatem tegorocznej akcji będą wszyscy czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej z siedzibą w Witoszowie Górnym, która posiada także filie w Lutomi Górnej, Pszennie, Bystrzycy Górnej oraz Grodziszczu. – Książki można przynosić do naszego Biura Poselsko-Senatorskiego w Rynku 39-40 w Świdnicy – zachęca senator Wiesław Kilian.Jest ono otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Za każdą z góry serdecznie dziękujemy nie tylko w imieniu własnym, ale i mieszkańców gminy Świdnica. Mam nadzieję, że zebrane lektury sprawią im wiele radości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group