Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 574
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Zbiórka odwołana

Niedziela, 29 marca 2020, 13:11
Autor: red
Żarów: Zbiórka odwołana
Fot. UM Żarów
Żarowski Klub Honorowych Dawców Krwi informuje, że zbiórka krwi, która miała się odbyć 7 kwietnia w Zespole Szkół została odwołana.

– W związku z wyjątkową sytuacją związaną z epidemią koronawirusa i wzrastającą liczbą osób hospitalizowanych kwietniowa zbiórka krwi została odwołana. Jednocześnie zwracamy się z apelem do Honorowych Dawców Krwi oraz wszystkich zdrowych osób, które w ostatnim czasie nie podróżowały do innych krajów i nie miały kontaktu z osobą zakażoną wirusem lub objętą kwarantanną, o zgłaszanie się do centrów krwiodawstwa w całej Polsce w celu oddania krwi. Apelujemy o oddawanie krwi, ponieważ jest ona potrzebna szczególnie teraz – mówi Czesław Giemza prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi w Żarowie.

Jednocześnie informujemy, że krew można oddawać w każdy czwartek w krwiobusie, który zlokalizowany jest przy PKP w Świdnicy, w godz. 9.00 – 13.00 oraz w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Chrobrego 31 w Wałbrzychu.

W kadencji 2020-2023 zarząd Miejskiego Klubu HDK PCK w Żarowie pracować będzie w składzie: Czesław Giemza (prezes), Arnold Kuszczak (zastępca prezesa), Mirosław Gwóźdź (skarbnik), Magdalena Dunicz (sekretarz) i Andrzej Pieczonka (członek zarządu).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group