Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1027
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Zdrowe targi

Czwartek, 7 lipca 2016, 18:43
Aktualizacja: 18:45
Autor: red
powiat świdnicki: Zdrowe targi
Fot. organizatorzy
Starostwo Powiatowe w Świdnicy już dzisiaj zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Świdnickiego na X Targi "Zdrowie ma smak" organizowane w ramach Dni Promocji Żywności Prozdrowotnej i Regionalnej. Targi odbędą się w dniach 8–10 września 2016 r.

Celem Targów jest promowanie tzw. "zdrowej" żywności, produkowanej przez firmy rodzinne, gospodarstwa ekologiczne, agroturystyczne, wytwarzanej w sposób tradycyjny bez dodatków środków konserwujących, substancji dodatkowych i sztucznych aromatów.

Organizatorem targów jest Powiat Świdnicki, natomiast partnerami wydarzenia są: Urząd Miejski w Świdnicy, Urząd Gminy Świdnica, Gminny Ośrodek Kultury, Świdnicki Ośrodek Kultury, Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu - Oddział w Świdnicy, Agencja Rynku Rolnego we Wrocławiu.

Do udziału w Targach zapraszani są wystawcy realizujący główne cele targów poprzez prezentację, degustację i sprzedaż produktów ekologicznych i regionalnych o wysokiej, jakości zdrowotnej i wysokiej wartości żywieniowej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group