Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 921
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Ziemniak rządzi w sobotę

Piątek, 30 września 2016, 17:16
Aktualizacja: 17:18
Autor: red
Świebodzice: Ziemniak rządzi w sobotę
Fot. organizatorzy
Potrawy, konkursy, pieczenie, smażenie albo wyrabianie pieczątek – wszystko oczywiście z ziemniakiem w tle – tak będzie już w tę sobotę, 1 października.

Witamy jesień na dorocznym Rodzinnym Święcie Ziemniaka, które już po raz drugi odbędzie się aż w trzech lokalizacjach na terenie miasta.

Zapraszamy od godz. 11:00 na plac apelowy przy Publicznym Zespole Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych, ul. Mieszka Starego 4, połączonym z ogrodem Przedszkola nr 2; na boisko przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 oraz na boisko przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 4. W programie tej wesołej, familijnej imprezy, jest naprawdę mnóstwo atrakcji: konkursy z ziemniakiem, program artystyczny, wspólne pieczenie ziemniaków, gry i zabawy sportowe, zumba, ziemniaczane pieczątki, kiermasz jesiennych ozdób, stoiska z pysznymi, domowymi wypiekami i tanim jedzeniem, kiermasz książek, dmuchane zamki, a także pokazy Straży Pożarnej, udzielania pierwszej pomocy czy strzelania z broni pneumatycznej. Ziemniaczana fiesta potrwa do godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miejski w Świebodzicach, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach, Publiczny Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych z Oddziałami Integracyjnymi, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4, Publiczne Przedszkola nr 2 i 3, Parafia pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego i OSiR Świebodzice Sp. z o.o.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group