Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1061
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zastruże: Zimowisko w Zastrużu

Wtorek, 18 lutego 2020, 7:22
Aktualizacja: 11:23
Autor: red
Zastruże: Zimowisko w Zastrużu
Fot. UM Żarów
Zimowe ferie już na półmetku. Stowarzyszenie „Nasze Dzieci–Wspólna Szkoła” w Zastrużu zorganizowało na ten czas półkolonie, w których uczestniczyło 45 dzieci z gminy Żarów.

Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji. Wśród nich były zajęcia sportowe, wyjazdy na basen i oczywiście, jak przystało na zimowy wypoczynek, wspólne zabawy na śniegu.

– Uczestnicy wzięli udział w zajęciach sportowo-rekreacyjnych na lodowisku i basenie. Na sali zabaw Cinema Fun w Świdnicy uczestniczyli w zajęciach rozwijających kreatywność, pieczeniu skomponowanej przez siebie pizzy. Ogromne wrażenie zrobiły na wszystkich wyjazdy do Ostoi nad Młynówką, gdzie można było wziąć udział w nietypowych zajęciach edukacyjnych: pieczenie chleba, szycie lalek, opieka nad zwierzętami. W Wiosce Indiańskiej Pocahontas dzieci uczestniczyły w zajęciach terenowych, strzelali z łuku, tworzyli prace z gliny, bawili się przy ognisku. Nie zabrakło również zimowej wyprawy w góry, gdzie korzystając z zimowych warunków, zjeżdżali na sankach i ogrzewali się przy gorącej pomidorówce. Organizacja wypoczynku pozwoliła na pożyteczne i czynne spędzenie wolnego czasu – mówi Joanna Kulpińska ze Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu Krystyna Wardach składa serdeczne podziękowania zarządowi Stowarzyszenia „Nasze Dzieci-Wspólna Szkoła” za dofinansowanie wypoczynku dla dzieci.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group