Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 885
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Złaz dolnośląskich turystów w Świebodzicach

Czwartek, 10 maja 2018, 15:34
Autor: red
Świebodzice: Złaz dolnośląskich turystów w Świebodzicach
Fot. organizatorzy
Jeśli lubicie piesze wycieczki i wędrowanie z plecakiem po górskich czy leśnych ścieżkach – nie może Was zabraknąć w najbliższą niedzielę w Świebodzicach.

13 maja, na terenie kompleksu OSiR przy ul. Rekreacyjnej 1, odbędzie się XVI Złaz Turystów Pieszych Dolnego Śląska, pod patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza.

Jak to w turystyce zostało przyjęte, impreza, której początek zaplanowano na godz. 13:00, będzie zwieńczeniem wędrówki turystów, która jest esencją tego wydarzenia.

Organizatorem złazu jest działające w naszym mieście koło PTTK Świebodzice Łaziki, które powstało w 2016 roku przy Miejskim Domu Kultury, przy współpracy z Oddziałem Świdnickim PTTK oraz Dolnośląskim Zespołem Turystyki Pieszej, działającym przy Porozumieniu Oddziałów Dolnośląskich PTTK Województwa Dolnośląskiego.

W trakcie złazu przewidziano wręczenia wyróżnień, poczęstunek oraz inne niespodzianki. W złazie mogą uczestniczyć turyści piechurzy, turyści rowerowi a nawet zmotoryzowani. Uroczyste otwarcie złazu - godz.13:00, o godz. 14:00 zwiedzanie miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group