Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 924
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zmiana dyrektora

Niedziela, 2 kwietnia 2023, 13:56
Autor: red
Świdnica: Zmiana dyrektora
Fot. UM Świdnica
Zmiany w kierownictwie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Po ośmiu latach, pracę na stanowisku dyrektora Świdnickiego Ośrodka Kultury kończy Anna Rudnicka. Prezydent miasta, Beata Moskal-Słaniewska i jej zastępca, Szymon Chojnowski podziękowali odchodzącej dyrektor za czas, w którym pełniła funkcję szefa Ośrodka. Pani Anna zapowiedziała już wcześniej, że stoją przed nią nowe wyzwania zawodowe, które są zgodne z jej pasją, wiedzą i zainteresowaniami.

Świdnickim Ośrodkiem Kultury od kwietnia zarządzać będzie Bożena Kuźma, wieloletnia pracownica jednostki, związana z nią od 1984 roku. Przez ostatnie 8 lat była zastępcą dyrektora ŚOK.

Bożena Kuźma jest absolwentką Wałbrzyskiej Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości, na kierunkach: socjologia i zarządzanie zasobami ludzkimi. Ze świdnicką kulturą związana jest całe swoje zawodowe życie. Jak zapowiada Bożena Kuźma – chce kontynuować obecnie realizowane działania ŚOK.

- Jestem przekonana, że Bożena Kuźma poradzi sobie z powierzonym zadaniem znakomicie. Zna świetnie środowisko lokalnych artystów. Jest organizatorem wielu wydarzeń miejskich, osobą pełną pasji i zaangażowania, kimś, kto kulturę zna, kocha, rozumie i aktywnie w niej uczestniczy – mówi Beata Moskal-Słaniewska, prezydent Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group