Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 931
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Zmiana kierownictwa w marcinowickiej policji

Piątek, 20 kwietnia 2018, 13:47
Autor: red
Marcinowice: Zmiana kierownictwa w marcinowickiej policji
Fot. UG Marcinowice
Podczas XLIV Sesji Rady Gminy Marcinowice oficjalnie pożegnano i złożono podziękowania dotychczasowemu kierownikowi Posterunku Policji w Marcinowicach asp. sztab. Janowi Piskorowi za wieloletnią służbę i udaną współpracę.

Wójt Gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski wraz z przewodniczącą Rady Gminy Marcinowice Bożeną Lemą podziękowali kierownikowi asp. sztab. Janowi Piskorowi za 12 lat służby na Posterunku Policji w Marcinowicach. W marcinowickiej policji przepracował

4 lata, jako dochodzeniowiec, i 8 lat, jako kierownik. W tym roku kończy 27 lat swojej służby. Przeniesiony został do świdnickiej policji rozkazem Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy na stanowisko specjalisty do spraw wykroczeń.

Nowym kierownikiem Posterunku Policji w Marcinowicach od dnia 1 kwietnia br. z rozkazu Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy, został asp. sztab. Remigiusz Strzelczyk. W policji służbę pełni już 20 lat, z czego 3 lata w prewencji Policji w Świdnicy, 10 lat jako dzielnicowy na terenie Gminy wiejskiej Świdnica oraz kolejne 7 lat w Wydziale Prewencji na stanowisku do spraw organizacji służby.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group