Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Znów będą wydawać żywność

Piątek, 25 października 2013, 11:31
Aktualizacja: 11:33
Autor: red.
Żarów: Znów będą wydawać żywność
Fot. UM Żarów
Kolejne tony żywności trafią do najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Żarów. Już w najbliższą środę, 30 października pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej wydawać będą produkty w żarowskim Parku Miejskim, w godzinach od 9.00 do 15.00.

- Mleko, ser żółty i topiony, mąka pszenna, makaron świderki, ryż biały, kasza gryczana, herbatniki, marchewka z groszkiem, koncentrat pomidorowy, dżem oraz mielonka wieprzowa to produkty, które zostaną przekazane potrzebującym mieszkańcom naszej gminy. Przedtem prawie dwanaście ton żywności, teraz niewiele mniej trafi do żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w ramach programu PEAD, czyli Federacji Polskich Banków Żywności - wyjaśnia Marta Plizga z Ośrodka Pomocy Społecznej.

Darmowa żywność trafi do osób, które korzystają ze świadczeń pomocy społecznej i figurują w rejestrze świadczeniobiorców Ośrodka Pomocy Społecznej. Przekazana zostanie również rodzinom wytypowanym przez poszczególnych sołtysów wsi.

Żywność będzie wydawana po okazaniu dowodu tożsamości, a osoby będące pod wpływem alkoholu nie będą mogły jej otrzymać. Przydadzą się również stabilne torby czy reklamówki.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group