Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 727
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Znów "Pozytywne Granie"

Piątek, 24 maja 2024, 9:51
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Znów "Pozytywne Granie"
Fot. organizatorzy
Od czterech lat nieustannie udowadniają, że pomaganie nie ma granic. Grono ich podopiecznych stale się powiększa, dlatego co roku zapraszają mieszkańców gminy i okolic na piknik rodzinny, podczas którego zbierane są środki na cele statutowe stowarzyszenia. W tym roku Jaworzyńska Pozytywka do wspólnej zabawy zaprasza w sobotę, 25 maja. Warto w tym dniu odwiedzić stadion, bo z całą pewnością będzie się działo.

Atrakcji podczas festynu nie zabraknie. Tradycyjnie pojawią się przedstawiciele służb mundurowych: wojska, weteranów, służb specjalnych, policji. Zaprezentują się nie tylko na przygotowanych przez siebie stanowiskach, ale też w specjalnych pokazach. Na smakoszy będą czekać stoiska z domowym jedzeniem i słodkościami. Dzieci i dorośli będą mieli szansę spotkać się z niesamowitymi zwierzakami z Krukowskiego Stada Laury i Piotra. Małe przyjacielskie kózki będą czekać w specjalnej zagrodzie. O swoich zwierzakach i zaletach adopcji opowiedzą weterynarze z Fundacji VETKA. Tworzone przez siebie makiety historyczne zaprezentuje 13-letni Antoni Seremet. Imprezę umilą występy artystyczne.

Podobnie jak rok temu głównym punktem wydarzenia będą licytacje, z których dochód zasili podopiecznych stowarzyszenia. A do kupienia będzie wiele atrakcyjnych rzeczy: m.in. rękawice bokserskie podarowane przez Karola Weltera – zawodowego mistrza Polski w boksie. - Na co zbieramy w tym roku? Przede wszystkim chcemy wesprzeć podopiecznych naszego stowarzyszenia w ich leczeniu i rehabilitacji, dzieci i seniorów z terenu gminy Jaworzyna Śląska, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Przygotujemy wyprawki szkolne i paczki bożonarodzeniowe. Chcemy zakupić sprzęt medyczny dla Kliniki Pediatrii i Chorób Infekcyjnych we Wrocławiu i odwiedzić przed Bożym Narodzeniem małych pacjentów w towarzystwie świętego Mikołaja – informują przedstawiciele stowarzyszenia.

Piknik odbędzie się w godzinach od 13.00 do 19.00 na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group