Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 964
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Zostań aktorem w trzy dni!

Sobota, 28 sierpnia 2010, 16:04
Aktualizacja: 16:06
Autor: Daga
Świdnica: Zostań aktorem w trzy dni!
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Jak to jest być gwiazdą? Chyba każdy zadawał sobie kiedyś takie pytanie. Patrząc na aktorów ze szklanego ekranu można czasami puścić wodzę fantazji. Jednak niektóre rzeczy nie muszą pozostawać jedynie w sferze marzeń. Będziemy mogli się o tym przekonać w trakcie warsztatów o dumnej nazwie Alchemia Teatralna.

Bez wątpienia na kunszt prawdziwego aktora składa się wiele czynników, nie jest to jednak jedynie talent. Właśnie takie tajemnice jak na przykład ton głosu, na wspólnych warsztatach zorganizowanych przez Świdnicę i Świdnicki Ośrodek Kultury będzie można poznać już dziś. Projekt Alchemia Teatralna startuje o godzinie 17.00 w sali teatralnej ŚOK – Rynek 43.

Warsztaty rozpoczną się zajęciami z zakresu aktorstwa, pod czujnym okiem aktora Juliusza Chrząstowskiego. Jutro - w niedzielę, 29 sierpnia - temat ruchu scenicznego poruszy reżyser Tomasz Dajewski, natomiast w poniedziałek, 30 sierpnia, zaszczyci nas swoją obecnością Dominik Strycharski – członek zespołu Pulsarus, polski kompozytor, flecista i wokalista, rzec można człowiek renesansu. Oprócz licznych osiągnięć w zakresie muzyki interesuje się również publicystyką. Będzie on udzielał wskazówek na temat pracy z głosem. Cały projekt trwać będzie do wtorku ,31 sierpnia, i zakończy się pokazem zdarzenia teatralnego „wolność” na Placu Jana Pawła II, o godzinie 19.00.

Alchemia Teatralna jest projektem, który ma na celu zaktywizowanie mieszkańców Świdnicy i okolic. Jest szczególnie ukierunkowany na zagospodarowanie wolnego czasu oraz przekonanie ludzi do uczestnictwa w kulturalnym życiu naszego miasta. Zapraszamy, więc serdecznie i tych dużych i tych małych, by sprawdzili czy kariera aktorska jest im pisana.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group