Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 691
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Życzenia dla samorządowców

Czwartek, 28 maja 2020, 13:21
Autor: red
Żarów: Życzenia dla samorządowców
Fot. UM Żarów
27 maja obchodzimy 30–lecie odrodzenia samorządu terytorialnego.

Dokładnie 30 lat temu odbyły się wolne, powszechne wybory do rad gmin, które były początkiem wolnej, samorządnej Polski. W 2020 r. mija 30 lat od pierwszych wyborów do rad gmin i ustawy o samorządzie terytorialnym.

W dniu Pracownika Samorządowego wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego w Żarowie życzenia złożył zastępca burmistrza Przemysław Sikora i sekretarz gminy Żarów Sylwia Pawlik Podziękowania przekazał także burmistrz Leszek Michalak i przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny.
– W dniu 8 marca 1990 roku sejm przyjął ustawę o samorządzie terytorialnym, a w dniu 27 maja odbyły się pierwsze demokratyczne wybory. Na pamiątkę tego historycznego głosowania 27 maja obchodzony jest jako Dzień Samorządu Terytorialnego. Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego, Samorządowcom, Pracownikom, Radnym, Sołtysom najserdeczniejsze życzenia. Życzę pomyślności, satysfakcji z wykonywanej pracy i społecznej misji. Najważniejszym celem w tej misji jest działanie na rzecz dobra wspólnego i społeczeństwa - dziękował pracownikom zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group