Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 576
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Życzenia dla samorządowców

Wiadomości: Żarów
Czwartek, 28 maja 2020, 13:21
Autor: red
Fot. UM Żarów
27 maja obchodzimy 30–lecie odrodzenia samorządu terytorialnego.

Dokładnie 30 lat temu odbyły się wolne, powszechne wybory do rad gmin, które były początkiem wolnej, samorządnej Polski. W 2020 r. mija 30 lat od pierwszych wyborów do rad gmin i ustawy o samorządzie terytorialnym.

W dniu Pracownika Samorządowego wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego w Żarowie życzenia złożył zastępca burmistrza Przemysław Sikora i sekretarz gminy Żarów Sylwia Pawlik Podziękowania przekazał także burmistrz Leszek Michalak i przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny.
– W dniu 8 marca 1990 roku sejm przyjął ustawę o samorządzie terytorialnym, a w dniu 27 maja odbyły się pierwsze demokratyczne wybory. Na pamiątkę tego historycznego głosowania 27 maja obchodzony jest jako Dzień Samorządu Terytorialnego. Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego, Samorządowcom, Pracownikom, Radnym, Sołtysom najserdeczniejsze życzenia. Życzę pomyślności, satysfakcji z wykonywanej pracy i społecznej misji. Najważniejszym celem w tej misji jest działanie na rzecz dobra wspólnego i społeczeństwa - dziękował pracownikom zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group