Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 864
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: 1 listopada w Świdnicy – będą zmiany w organizacji ruchu

Niedziela, 19 października 2014, 11:36
Aktualizacja: 20:15
Autor: red
Świdnica: 1 listopada w Świdnicy – będą zmiany w organizacji ruchu
Fot. archiwum
Trwają przygotowania związane z nową organizacją ruchu w związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych. W tym roku zmian będzie więcej, ponieważ w toku jest przebudowa ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej.

Gołym okiem widać, że ku końcowi mają się prace związane z modernizacją ul. Pionierów. Gotowa jest nowa nawierzchnia chodników i zatok autobusowych. Prace potrwają jeszcze kilka tygodni, w związku z tym, chcemy wytyczyć bezpośrednie i bezpieczne przejście na cmentarz. Dojście do Al. Brzozowej będzie udostępnione od strony Parku Centralnego. Uruchomione zostaną również dodatkowe miejsca do parkowania – zapowiada Ireneusz Pałac, zastępca prezydenta Świdnicy.

Ze względu na trwające prace nie będzie możliwe parkowanie na łące w rejonie ul. Pionierów. Zamiast tego uruchomione zostaną dodatkowe parkingi na terenie OSiR przy ul. Śląskiej oraz na ul. Sportowej. Dodatkowo – zapasowy parking gruntowy – zostanie udostępniony na terenie przy ulicy Śląskiej (pomiędzy Hotelem Sportowym, a „Farmą Miejską”).

Wzmocnione zostaną również siły porządkowe, które będą pomagać w sprawnym przemieszczaniu się pojazdów oraz parkowaniu. Do kierowców apelujemy o większą samodyscyplinę, a za dodatkowe utrudnienia przepraszamy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group