Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 500
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: 15–latek zatrzymany z narkotykami

Piątek, 23 września 2016, 10:14
Aktualizacja: 10:16
Autor: red
Świebodzice: 15–latek zatrzymany z narkotykami
Fot. KPP Świdnica
Policjanci ze Świebodzic wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej z Wałbrzycha zatrzymali 15–latka, który w miejscu zamieszkania posiadał amfetaminę oraz marihuanę, w ilościach pozwalających na wydzielenie ponad 100 porcji handlowych narkotyków.

Funkcjonariusze ze Świebodzic uzyskali informację, iż 15-letni mieszkaniec tego miasta może posiadać w miejscu swojego zamieszkania niedozwolone substancje w postaci narkotyków. W związku z powyższym policjanci z Wydziału Kryminalnego świebodzickiej jednostki, wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej z Wałbrzycha, „odwiedzili” nastolatka w jego mieszkaniu. W wyniku przeszukania ujawnili u niego amfetaminę oraz marihuanę w ilościach pozwalających na wydzielenie ponad 100 porcji handlowych narkotyków.

Niedozwolone substancje zostały przez policjantów zabezpieczone, a o losie ich posiadacza zadecyduje teraz sąd rodzinny.

Przypomnijmy, iż w świetle ustawy postępowaniu w sprawach nieletnich, za czyny karalne odpowiadają już osoby, które dopuściły się ich popełnienia po ukończeniu 13 roku życia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group