Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 1028
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Aktywne ferie

Czwartek, 27 stycznia 2022, 17:59
Autor: red
Żarów: Aktywne ferie
Fot. organizatorzy
Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży czas odpoczynku, beztroski i szalonej zabawy. Jak tegoroczne ferie zimowe spędzać będą Żarowianie? Zachęcamy Was do udziału w naszej akcji „Aktywne ferie zimowe”.

Wystarczy wypełnić zgłoszenie i przesłać lub dostarczyć zdjęcie ze swojej aktywności podczas ferii zimowych na terenie gminy Żarów. Pierwszych dwadzieścia osób, które pokażą nam, jak spędzają ferie zimowe, otrzyma gminne gadżety sportowe. Wśród nich bidon, opaska odblaskowa, komin sportowy oraz maseczka i gminny kalendarz. Czekamy na Wasze kreatywne pomysły.

Akcja trwa od 31 stycznia do 13 lutego 2022r., a warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie lub dostarczenie zdjęcia z aktywności wykonywanej podczas ferii zimowych na terenie gminy Żarów. Zgłoszenia wraz z załączonym zdjęciem należy przekazać:

● w formie papierowej do Urzędu Miejskiego w Żarowie ul. Zamkowa 2, 58-130 Żarów (w związku ze zmianami w zakresie obsługi klienta w UM Żarów, zdjęcia wraz ze zgłoszeniem można wrzucić do skrzynki przed wejściem do Biura Obsługi Klienta)

● elektronicznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail m.pawlik@um.zarow.pl lub a.walada@um.zarow.pl lub za pośrednictwem ePUAP.

Celem akcji jest promocja zdrowego, aktywnego trybu życia wśród mieszkańców gminy, zwłaszcza dzieci i młodzieży oraz promowanie obiektów sportowych i miejsc dostosowanych/przeznaczonych do aktywnego wypoczynku na terenie gminy Żarów.

Organizatorem akcji jest Urząd Miejski w Żarowie ul. Zamkowa 2, nr tel. 74 30 67 329 lub 74 30 67 359, email: m.pawlik@um.zarow.pl i a.walada@um.zarow.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group