Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Alkohol i tytoń bez akcyzy

Sobota, 8 listopada 2014, 9:16
Autor: red.
Świebodzice: Alkohol i tytoń bez akcyzy
Fot. archiwum
99 butelek spirytusu i 1,25 kilograma tytoniu ujawnili policjanci ze Świebodzic wspólnie z celnikami z Wałbrzycha podczas przeszukania mieszkania 61–letniego świebodziczanina. Straty na szkodę Skarbu Państwa wyniosły blisko 4,5 tysiąca złotych.

Policjanci z Komisariatu Policji w Świebodzicach wspólnie z funkcjonariuszami Izby Celnej w Wałbrzychu, na terenie Świebodzic ujawnili i zabezpieczyli alkohol i tytoń bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

W mieszkaniu należącym do 61-letniego mieszkańca Świebodzic funkcjonariusze w trakcie przeszukania ujawnili blisko 1,25 kilograma tytoniu bez znaków akcyzy skarbowej oraz 99 butelek alkoholu . Właściciel mieszkania został zatrzymany do wyjaśnienia. Straty na szkodę Skarbu Państwa wyniosły blisko 4,5 tysiąca złotych.

Po wykonaniu niezbędnych czynności zatrzymany mężczyzna został zwolniony, natomiast ujawniony tytoń i alkohol zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Izby Celnej.

61-letni mieszkaniec Świebodzic odpowie za przestępstwo karno-skarbowe. Za czyn ten grozi wysoka grzywna lub kara pozbawienia wolności do lat trzech.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group