Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 943
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Ani pieniędzy, ani zgrzewarki...

Czwartek, 8 września 2022, 7:21
Autor: red
powiat świdnicki: Ani pieniędzy, ani zgrzewarki...
Fot. KPP Świdnica
Wystarczy połączenie z Internetem, by o każdej porze dnia czy nocy, bez wychodzenia z domu można było zrobić zakupy. Zamawiając rzeczy w sieci musimy jednak pamiętać, że są tam też osoby, które chcą nas oszukać, wystawiając rzeczy po bardzo atrakcyjnych cenach czy oferując je całkowicie za darmo, wystarczy tylko opłacić przesyłkę tego przedmiotu.

Do świdnickiej komendy, zgłosiła się kolejna osoba oszukana w trakcie zakupów internetowych. To 53-letni mieszkaniec naszego powiatu, który poinformował o oszustwie na jego szkodę. Mężczyzna w sierpniu na jednym z portali sprzedażowych znalazł atrakcyjną ofertę dotyczącą zgrzewarki gastronomicznej. Po kontakcie ze sprzedającym, 53-latek wynegocjował jeszcze lepszą cenę, bo 1300 złotych za sprzęt. Mężczyzna otrzymał dane do przelewu, który wykonał niezwłocznie na wskazane konto..... Jednak do tej pory przesyłka nie dotarła, a kontakt ze sprzedającym się urwał.

Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzić będą policjanci ze świdnickiego Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group