Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1091
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Apel do mieszkańców

Sobota, 14 marca 2020, 11:11
Autor: red
Żarów: Apel do mieszkańców
Fot. UM Żarów
W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, Burmistrz Miasta Żarów wystosował do mieszkańców apel, aby ograniczyć wizyty w Urzędzie Miejskim w Żarowie, a wszelkie sprawy załatwiać drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Poniżej zamieszczamy treść apelu:

● Szanowni Państwo. W związku z istniejącym zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, zwracam się z apelem do wszystkich mieszkańców, aby ograniczyć, w miarę możliwości, osobiste wizyty w Urzędzie Miejskim w Żarowie.

● Urząd Miejski w Żarowie jest otwarty dla Państwa od poniedziałku do piątku, nie zamykamy siedziby, ale prosimy o wyrozumiałość. Jeżeli jest to możliwe prosimy o załatwianie wszelkich urzędowych spraw drogą elektroniczną (za pośrednictwem poczty elektronicznej: burmistrz@um.zarow.pl) lub telefonicznie nr tel. 74 30 67 333 (Sekretariat), 74 30 67 332 (Biuro Obsługi Klienta) i 74 30 67 378 (Urząd Stanu Cywilnego).

● Apeluję, aby kontaktować się z Urzędem Miejskim w Żarowie tylko w sprawach koniecznych i pilnych, z bezpośrednim pracownikiem. Jeżeli już muszą Państwo koniecznie przyjść do Urzędu Miejskiego, prosimy, aby posiadać przy sobie swój własny długopis. Sprawy meldunkowe oraz z zakresu Urzędu Stanu Cywilnego można załatwiać telefonicznie pod nr tel. 74 30 67 378.

● Zachęcam także Państwa do regulowania płatności przez Internet, a nie bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Żarowie.

● Jednocześnie ponawiam apel o zachowanie spokoju, przestrzeganie zasad higieny, by redukować możliwości rozprzestrzeniania się wirusa. Powyższe działanie ma charakter profilaktyczny i jest konieczną ostrożnością w celu ograniczenia możliwości ewentualnego rozprzestrzeniania się zakażeń.

Burmistrz Miasta Żarów

Leszek Michalak

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group