Czwartek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 1327
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Strzegom: Apel do mieszkańców

Poniedziałek, 18 września 2023, 13:38
Aktualizacja: 13:39
Autor: red
Gmina Strzegom: Apel do mieszkańców
Fot. UM Strzegom
Apel władz samorządowych Strzegomia do mieszkańców i firm!

W związku z faktem ponownego pojawiania się w przestrzeni publicznej licznych przykładów dewastacji (z użyciem farb w sprayu) elewacji budynków, garaży, ścian należących do właścicieli prywatnych i firm, zwracamy się z prośbą o kierowanie tych aktów wandalizm bezpośrednio na adres: biuletyn@strzegom.pl (z dokumentacją zdjęciową, filmową i informacją dotyczącą właściciela zniszczonej elewacji).

Jako gmina podjęliśmy stanowcze działanie przeciwko wandalom niszczącym nasze miasto malowidłami, które nie mają nic wspólnego ze sztuką graffiti. Na policję został już przekazany duży materiał dowodowy w formie zdjęć i nagrań z monitoringu, na którym z całą pewnością mogą znajdować się potencjalni sprawcy. Zależy nam na tym, aby zgromadzić jak najszerszy materiał dowodowy, który pozwoli nam odpowiednio ukarać wandali. Dostarczony przez państwa materiał będzie wykorzystany do złożenia wspólnego zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa związanego z niszczeniem mienia.

Wszystkim, którym zależy na ujęciu wandali, dewastujących nasze coraz piękniejsze miasto, prosimy o przekazywanie materiałów i włączenie się w akcję powstrzymania niszczenia przestrzeni publicznej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group