Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 1453
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Areszt dla kobiety podejrzanej o zabójstwo

Środa, 2 marca 2016, 8:56
Aktualizacja: 18:05
Autor: opr. red.
Świdnica: Areszt dla kobiety podejrzanej o zabójstwo
Fot. red.
Kara nawet dożywotniego więzienia grozić może kobiecie zatrzymanej przez policjantów z Komisariatu Policji w Świebodzicach, a podejrzanej o zabójstwo swojego męża. 58–latka, która usłyszała już zarzuty w tej sprawie, decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące.

Świebodziccy policjanci zatrzymali 58-letnią kobietę, podejrzewaną o zabójstwo swojego męża. Jak ustalili funkcjonariusze do zdarzenia doszło podczas awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Świebodzic. Między partnerami wywiązała się kłótnia, podczas której kobieta ugodziła swojego 58-letniego męża nożem w klatkę piersiową. Na miejscu czynności przeprowadziła policyjna grupa dochodzeniowo – śledcza. Uczestniczył w nich również prokurator.

Po zatrzymaniu podejrzewanej okazało się, że 58-latka jest nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie wykazało u niej 2 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymana kobieta już usłyszała zarzut zabójstwa. Sąd na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego w tej sprawie podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Przypomnijmy, że za zabójstwo w świetle kodeksu karnego może grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group