Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1379
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Atrakcyjna niedziela

Niedziela, 18 lipca 2021, 9:55
Autor: red
Świebodzice: Atrakcyjna niedziela
Fot. organizatorzy
Już w dzisiejszą niedzielę (18 lipca) na mieszkańców Świebodzic czeka wiele atrakcji.

W godzinach porannych (około 9:30) do Rynku przyjadą piękne stylizowane powozy konne. Jest to próba terenowa wykonywana w ramach odbywających się w Stadzie Ogierów Zamku Książ VII Międzynarodowych Zawodów Tradycyjnego Powożenia im. Księżnej Daisy von Pless. W ramach zadania wykonany zostanie manewr cofania. Przed publicznością zaprezentują się staromodnie przystrojone zaprzęgi jedno, dwu i kilkukonne.

Od 15:00 na fantastyczne popołudnie rodzinno-sportowe zapraszają OSiR Świebodzice, Miejski Dom Kultury, Stowarzyszenie Bona Fide i Klub sportowy Ameoli.

Uwaga! Zmiana lokalizacji ze względu na niekorzystne prognozy pogody:

Wydarzenia odbędą się w Hali sportowo-widowiskowej przy ul. Mieszka Starego 6.

W ramach pikniku sportowo – rodzinnego młodsi i starsi mieszkańcy naszego miasta będą mogli zmierzyć się w ciekawych konkurencjach, zatańczyć zumbę, powyciskać ciężary lub po prostu odpocząć racząc się przekąskami. Wszystko to w szczytnym celu, aby pomóc młodemu wojownikowi w najważniejszej walce w życiu. Adrian to 7-letni świebodziczanin, który ma za sobą długie zmagania z podstępną chorobą białaczką limfoblastyczną. Niestety po dwóch wygranych rundach, niewidzialny przeciwnik zaatakował ponownie. Szansą na uratowanie życia chłopca jest leczenie ostatniej szansy – Terapia CAR-T. Dlatego wszystkie środki zebrane podczas imprezy zostaną w całości przekazane na konto Adriana.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group