Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 805
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Atrakcyjne ferie

Niedziela, 29 stycznia 2023, 15:10
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Atrakcyjne ferie
Fot. organizatorzy
Teatrzyki, gry, warsztaty kreatywne, wycieczki i szereg innych atrakcji będzie czekał na uczestników ferii zimowych, na które zaprasza Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej.

Zajęcia będą się odbywać w godzinach od 9:00 do 13:00 w sali konferencyjnej na Stadionie Miejskim (ul. Sportowa 1) przez dwa tygodnie ferii. I turnus rozpocznie się 13 lutego i zakończy 17 lutego, drugi – odbędzie się w dniach od 20 do 24 lutego. W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 7 lat. Podczas czterogodzinnych zajęć na uczestników będzie czekała moc atrakcji: teatrzyki, warsztaty kreatywne, gry i zabawy, wycieczki, zwiedzanie Muzeum Kolejnictwa, wizyty w Izbie Historycznej, zabawy na dmuchanej zjeżdżalni i niespodzianki.

W programie:

- zwiedzanie Muzeum Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej połączone z wizytą w warsztacie maszynisty i przejażdżką zabytkowym taborem,

- wizyta i warsztaty w Izbie Historycznej Gminy Jaworzyna Śląska,

- „Dzień beztroskiej zabawy” – zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, gry XXL, mini-turnieje,

- teatrzyk dla dzieci w wykonaniu aktorów teatru objazdowego (szczegóły poniżej),

- warsztaty kreatywne i zajęcia artystyczne przygotowane przez opiekunów prowadzących zajęcia,

- trening fechtunku średniowiecznego i spotkanie GRH Rota Św. Barbary,

- wycieczka autokarowa (zaplanowana na dany dzień w I lub II tygodniu – szczegóły poniżej),

- w trakcie zajęć dzieci będą miały zapewniony poczęstunek.

Dodatkowo zaplanowano wycieczki:

14.02 (wtorek) – wyjazd do sali zabaw Cinema Fun w Świdnicy (w programie 3 godziny zabawy oraz warsztaty kulinarne, dzieci będą miały również zapewnione napoje) – koszt udziału dla dzieci nie będących uczestnikami zajęć „Ferie z SOKiBP”: 60,00 zł/os. Obowiązują zapisy.

23.02 (czwartek) – wycieczka do Zamku Książ (w programie zwiedzanie tematyczne dostosowane do wieku uczestników wzbogacone o quiz wiedzy dla dzieci pt. „Zamkowe życie”) oraz wizyta w Palmiarni w Wałbrzychu – koszt udziału dla dzieci nie będących uczestnikami zajęć „Ferie z SOKiBP” : 60,00 zł/os. Obowiązują zapisy.

Spektakle dla dzieci:

13.02 (poniedziałek) godz. 12:30 – spektakl pt. „Dziadek do orzechów” – Teatr Blaszany Bębenek, miejsce: sala konferencyjna na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej (ul. Sportowa 1), koszt dla dzieci nie będących uczestnikami zajęć „Ferie z SOKiBP” : 5,00 zł/os (nie obowiązują zapisy).

21.02 (wtorek) godz. 12:00 – spektakl pt. „Magiczna Księga” – Teatr Edukacji i Profilaktyki „Maska”, miejsce: sala konferencyjna na Stadionie Miejskim w Jaworzynie Śląskiej (ul. Sportowa 1), koszt dla dzieci nie będących uczestnikami zajęć „Ferie z SOKiBP” : 5,00 zł/os (nie obowiązują zapisy).

Zapisy

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na zajęcia i wycieczki obowiązują zapisy. Dzieci można zapisywać odpowiednio na pierwszy lub drugi tydzień zajęć lub wyłącznie na wycieczki. Pierwszeństwo zapisu na zajęcia mają dzieci zamieszkałe na terenie gminy Jaworzyna Śląska. W celu zapisania dziecka na zajęcia lub wycieczki należy kontaktować się z sekretariatem SOKiBP, od poniedziałku do piątku od 8:30 do 16:00 (czwartek do 15:00), pod numerem telefonu: 504 088 676.

Udział w zajęciach jest odpłatny. Koszt uczestnictwa w jednym tygodniu (tj. 5 dni zajęć) to 250,00 zł od dziecka. Obowiązuje zniżka z Kartą Dużej Rodziny w wysokości 25 % (dotyczy tylko mieszkańców gminy Jaworzyna Śląska).

Szczegółowe informacje dostępne na stronie:

https://sokibp.pl/polecamy/aktualnosci/ferie-z-sok...

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group