Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 556
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Atrakcyjny weekend

Piątek, 2 lipca 2021, 15:11
Autor: red
Świebodzice: Atrakcyjny weekend
Fot. organizatorzy
Wolne dni w Świebodzicach rozpoczynamy w sobotni poranek od Giełdy Staroci i Różności, na którą zapraszamy w godz. od 8:00 do 14:00.

Tym razem Giełda odbywać się będzie w zmienionym trybie, ze względu na wykorzystanie większej części placu przez pojazdy gastronomiczne, dlatego ilość miejsc będzie ograniczona. Wystawców prosimy o rozłożenie antyków oraz unikalnych przedmiotów tylko i wyłącznie od strony dawnej księgarni.

Natomiast w sobotnie południe w Rynku rozpocznie się najsmaczniejszy weekend w mieście Foodtruckowy Chill, podczas którego z aut będzie serwowane pyszne jedzenie: m.in. hamburgery, frytki, zapiekanki na okrągło, lody włoskie, kurczaki holenderskie kapsalony, burito, kurtosze- kołacze, gofry. Będzie można orzeźwić się chłodnymi napojami albo wzmocnić dobrą kawą, przy najgorętrzych rytmach wakacyjnej muzyki. Dla najmłodszych milusińskich do zabawy ustawiony zostanie dmuchany zamek. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami.

Sobota – 12:00-22:00
Niedziela – 12:00-21:00

Z kolei w niedzielę serdecznie zapraszamy również na stadion przy ul. Rekreacyjnej 1, w godz. 11:00-19:00 do udziału w Pikniku Charytatywnym „Pokonajmy SMA dla Amelki”.

Podczas Pikniku zbierane będą środki finansowe dla Amelki, która zmaga się z ciężką chorobą, rdzeniowym zanikiem mięśni. Mutacja genetyczna niszczy nie tylko mięśnie dziewczynki odpowiedzialne za chodzenie czy siedzenie, ale także te najważniejsze, dzięki którym oddycha.

W programie imprezy zaplanowanych jest wiele atrakcji m.in.:

maraton Zumby,
pokaz strażacki,
występ zespołu ludowego „Mokrzeszów”,
zawody w podnoszeniu ciężarów dla dzieci i młodzieży,
pokaz sztuk walki,
występ zespołu tanecznego „Super Kids”.
Na zakończenie imprezy zagra gwiazda wieczoru: Zespół Aorta.
Tego dnia będzie można poskakać także na dmuchańcu, zapleść kolorowe warkoczyki, zakupić balony z helem, a także uczestniczyć w licytacji przedmiotów od darczyńców, posilić się pysznym jedzeniem i napojami.

Pomaganie jest fajne!

Tuż obok miłośników kąpieli słonecznych zapraszamy na basen odkryty, a także do udziału w Grand Prix Świebodzic w siatkówce plażowej, którego organizatorem jest OSiR Świebodzice Sp. z o.o. Zawody będą się odbywać na boisku do siatkówki plażowej na terenie Basenu Letniego. Będzie to pierwsza z czerech rund turnieju, rozpoczynająca się zgodnie z regulaminem:

9:00 - weryfikacja zawodników i zawodniczek,
9:45 - odprawa techniczna,
10:00 - rozpoczęcie zawodów.
Obowiązuje limit par: 16 par żeńskich i 16 par męskich. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową na adres: marketing@osir.swiebodzice.pl.

W zgłoszeniu należy podać imiona i nazwiska osób występujących oraz numer telefonu do jednej z nich. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku większego zainteresowania decyzję o końcowej liczbie par podejmie Sędzia Główny. Opłata startowa wynosi 40 zł od pary.

Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy – dedykowane koszulki turniejowe z numerami 1 i 2 (podczas I turnieju), bon na posiłek do wykorzystania w kawiarni w miejscu odbywania się zawodów, wodę.

W ten weekend każdy znajdzie coś dla siebie, spędzając czas na sportowo, łasuchowo, pomagając Amelce podczas dobrej zabawy, a także leniuchując na basenie odkrytym, kapiąc się w słońcu i schładzając w wodzie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group