Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 1001
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Autobusem na piknik

Wtorek, 19 sierpnia 2014, 13:45
Aktualizacja: 14:28
Autor: red.
Świebodzice: Autobusem na piknik
Fot. UM Świebodzice
Już tylko dni dzielą nas od największej imprezy tego lata w Świebodzicach – "Odlotowego Pikniku Lotniczego". Jak zwykle nie zabraknie atrakcji, poza tymi lotniczymi – lotami, wystawą sprzętu i zawodami spadochronowymi, organizatorzy przygotowali strefę zabaw dla dzieci, z wielkimi grami planszowymi, polem do mini–golfa i malowaniem twarzy. Aby podczas najbliższego weekendu, 23 i 24 sierpnia, umożliwić widzom uczestnictwo w pikniku, organizatorzy przygotowali darmowy transport.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, organizatorzy Pikniku - Burmistrz Miasta Świebodzice oraz Towarzystwo Lotnicze w Świebodzicach postanowili zorganizować bezpłatny transport dla tych mieszkańców, którzy w najbliższą sobotę i niedzielę będą chcieli spędzić czas i wspólnie bawić się na "Odlotowym Pikniku Lotniczym".

Chcąc zachęcić jak największą liczbę mieszkańców do odwiedzenia Gminnego Lotniska, pierwotny rozkład jazdy, który opublikowany został w ostatnim numerze Gazety Świebodzickiej został rozszerzony o dodatkowy przystanek na Alejach Lipowych - naprzeciw targowiska, z którego skorzystać będą mogli mieszkańcy Osiedla Sudeckiego, a także o dwie dodatkowe trasy, dzięki którym szansę na komfortowe dotarcie na miejsce imprezy będą mieć mieszkańcy Cierni i Pełcznicy.

Rozkład jazdy dostępny w galerii zdjęć.

(UM Świebodzice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group