Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 876
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Autografy ratują życie – Marszałek Rafał Jurkowlaniec zagra dla WOŚP–u

Niedziela, 13 stycznia 2013, 2:22
Aktualizacja: 2:24
Autor: red.
Dolny Śląsk: Autografy ratują życie – Marszałek Rafał Jurkowlaniec zagra dla WOŚP–u
Fot. użyczone
Nie lada gratka czeka na fanów Justyny Kowalczyk i narciarstwa biegowego. Tablica z autografami m.in. Justyny Kowalczyk, Charlotte Kalli, Kikkan Randall, Elisy Brocard, Sylwii Jaśkowiec oraz wielu innych najlepszych zawodniczek świata, trafi do hojnego darczyńcy. Wszystko w ramach licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tablicę z autografami przekazał na aukcję marszałek Rafał Jurkowlaniec oraz burmistrz Szklarskiej Poręby – Grzegorz Sokoliński. Plansza o wymiarach 141 x 110 cm zapełniła się podpisami najlepszych zawodniczek podczas Pucharu Świata FIS w narciarstwie biegowym na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie w 2012 roku. Czekała cały rok na wyjątkowego właściciela, który zawalczy o nią w stylu godnym Justyny Kowalczyk, a przede wszystkim wesprze tegoroczny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – zbiórkę pieniędzy na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów.

Licytacja prowadzona będzie na portalu Allegro: www.aukcje.wosp.org.pl

***

To nie pierwsze wsparcie, jakiego marszałek Rafał Jurkowlaniec udzielił Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W ubiegłym roku przekazał na aukcję strój kolarski z logo Dolnego Śląska, identyczny z tym, w jakim startował w Tour de Pologne oraz w wyścigu kolarskim rozgrywanym w ramach Igrzysk Polonijnych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group