Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 854
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Bal Sołtysa w Imbramowicach

Poniedziałek, 6 lutego 2012, 13:55
Aktualizacja: 13:57
Autor: red
Gmina Żarów: Bal Sołtysa w Imbramowicach
Fot. użyczone
Karnawał to czas radości i zabawy! Nie ma lepszej okazji, aby w doskonałym nastroju wyszaleć się na parkiecie, jak właśnie w czasie gorącego okresu karnawałowego.

Gwarancją takiej dobrej zabawy był zorganizowany 04 lutego 2012 roku na świetlicy wiejskiej w Imbramowicach Bal Sołtysa. Był on nie tylko okazją do wspaniałej zabawy przy muzyce, ale także integracji zaproszonych gości i mieszkańców, którzy wspólnie się bawili.

Na tradycyjną już zabawę przybyli sołtysi, przedstawiciele środowisk wiejskich, władze gminy Żarów w osobach: Burmistrza Leszka Michalaka, jego Zastępcy Grzegorza Osieckiego wraz z małżonkami, Sekretarz gminy Sylwii Pawlik z małżonkiem oraz Skarbnika gminy Renaty Dawlewicz również ze współmałżonkiem, a także mieszkańcy naszej gminy. Punktualnie o godzinie 20.00 rozpoczął się bal, który otworzył sołtys wsi Józef Fita wraz z Burmistrzem Leszkiem Michalakiem, życząc zgromadzonym gościom udanej zabawy oraz dziękując wszystkim organizatorom za profesjonalne przygotowania do imprezy. Nic dziwnego, bowiem przybyli goście zasiedli przy elegancko udekorowanych stołach, na których znalazły się gorące dania, zimne przekąski, sałatki i ciasta. Te wszystkie smaki i unoszące się zapachy to efekt niezawodnych – jak zawsze – pań z imbramowickiego Koła Gospodyń Wiejskich.

Pierwsze dźwięki muzyki zespołu wokalno- muzycznego Bluart poderwały wszystkich uczestników do tańca i przy każdej kolejnej piosence chętnych na parkiecie nie brakowało. Atmosferę doskonałej zabawy tworzyli sami uczestnicy balu, a także przygrywający zespół.

I tak balowanie przy dobrej muzyce, smacznym posiłku i w dobrym towarzystwie trwało do białego rana. Czy zabawa była udana? O jej wyjątkowości świadczyć może zadowolenie i uśmiech na twarzach wszystkich zgromadzonych gości. Niech ten uśmiech będzie nagrodą dla organizatorów i tych wszystkich, którzy sprawili, że świetlica wiejska w Imbramowicach zmieniła się w cudowną, balową krainę, a mieszkańcy przeżyli wspaniałą, pełną niezapomnianych wrażeń karnawałową przygodę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group