Niedziela, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 1280
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Witoszów Dolny: Basen znów czynny

Piątek, 14 sierpnia 2020, 7:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: red
Witoszów Dolny: Basen znów czynny
Fot. Gmina Świdnica
Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa wznawiamy funkcjonowanie basenu w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Witoszowie Dolnym. Basen jest czynny od dziś.

Tygodnie przestoju nie były jednak czasem zmarnowanym. Wykorzystaliśmy go na wykonanie szeregu przeglądów urządzeń eksploatacyjnych oraz prac mających na celu podniesienie jakości wody, m.in. wymieniono cześć złóż filtrujących wodę z niecek basenowych i zainstalowano stację zmiękczania wody użytkowej. Ponadto podjęliśmy działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze dojazdowej do Centrum Sportowo – Rekreacyjnego. Na ukończeniu są roboty budowlane przy poszerzaniu jezdni drogi dojazdowej, w ślad za którymi wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu.

Poprawione warunki przejścia i przejazdu, jeszcze lepsza jakość wody, niezmiennie profesjonalna i miła obsługa – to wszystko z myślą o komforcie i bezpieczeństwie użytkowników! Dlatego choć pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty centrum sportowo-rekreacyjnego w Witoszowie Dolnym.

W sierpniu basen będzie czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach 13.00 – 22.00. Dla bezpieczeństwa użytkowników i pracowników będziemy funkcjonować w nowym reżimie sanitarnym. Prosimy o zapoznanie się i stosowanie szczególnych zasad korzystania z obiektu. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych!

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group