Niedziela, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 918
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Imbramowice: Bawili się w Imbramowicach

Wtorek, 17 grudnia 2019, 7:06
Autor: red
Imbramowice: Bawili się w Imbramowicach
Fot. UM Żarów
Zabawy integracyjne, wspólne ubieranie choinki, zumbowe tańce, konkursy, teatrzyk cieni, a w finale wizyta Świętego Mikołaja.

Sołtys Imbramowic Agnieszka Ciastoń, radna Joanna Kaczorowska oraz Rada Sołecka zorganizowali dla najmłodszych mieszkańców wsi w sobotę, 7 grudnia mikołajkową zabawę. Imprezę dla najmłodszych prowadziły Panie Mikołajki - Joanna Walkiewicz, Malwina Walkiewicz-Łagosz oraz Klaudia Tokarz.
- Zabawa była naprawdę udana. Dzieci wysłuchały krótkiego opowiadania o Św. Mikołaju, ubierały choinkę, przyozdabiając ją łańcuchami i bombkami. Nie zabrakło także tańców, oczywiście w świątecznej atmosferze. Były konkursy: jedzenie pierniczków zawieszonych na nitce, zgadywanki i kalambury zimowe, taniec z czapką mikołajkową, zabawy w kole polegające na naśladowaniu ruchów prowadzącego oraz zabawy z chustą animacyjną i kulkami. Sporą uwagę dzieci skupił teatrzyk cieni, w którym Panie Mikołajki pokazywały odpowiedzi udzielane przez maluchów do jednego z konkursów. Za udział w nich dzieci otrzymały wspaniałe nagrody. Podczas zabawy można było również posilić się słodkim i owocowym poczęstunkiem. Jednak największą atrakcją całej imprezy było przybycie Mikołaja, dzieci przywitały naszego Gościa z wielkimi emocjami i okrzykami. Mikołaj przygotował paczkę dla każdego dziecka. Przy odbieraniu prezentów zrobione zostały mini sesje z Mikołajem w specjalnie przygotowanym do tego miejscu, w świątecznej atmosferze, tuż przy choince – opowiadają organizatorzy zabawy w Imbramowicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group