Piątek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 629
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Beata Moskal–Słaniewska komentuje pierwszą turę wyborów prezydenckich

Wtorek, 18 listopada 2014, 15:00
Aktualizacja: 15:01
Autor: red.
Świdnica: Beata Moskal–Słaniewska komentuje pierwszą turę wyborów prezydenckich
Fot. archiwum
Kandydatka na prezydenta Świdnicy Beata Moskal–Słaniewska wydała komentarz po pierwszej turze wyborów prezydenckich w Świdnicy.

- Jestem bardzo zadowolona z wyniku wyborów prezydenckich. Dziękuję serdecznie wszystkim tym, którzy obdarzyli mnie zaufaniem już w I turze wyborów. Dziękuję rodzinie, przyjaciołom i członkom mojego sztabu za ogromną życzliwość i wielką pracę, którą wykonaliśmy razem. Optymistycznie patrzę w przyszłość – wierzę w zwycięstwo. Sygnały wsparcia, jakie otrzymuję w tej chwili, umacniają ten optymizm. Choć oczywiście jest we mnie wiele pokory.

W tych wyborach 70% świdnickich wyborców, którzy poszli do głosowania, powiedziało swoje zdecydowane „nie” dotychczasowym rządom Wojciecha Murdzka. Wybrali inną wizję rozwoju miasta. Miasta, w którym liczą się ludzie, w którym prezydent pełni służebną rolę wobec mieszkańców.

Mam nadzieję, że w II turze przekonam większość świdniczan, by oddali swój głos właśnie na mnie. Mój zrównoważony program rozwoju Świdnicy opiera się na kilku ważnych zasadach – przede wszystkim szacunku dla ludzi i szacunku dla naszych wspólnych budżetowych pieniędzy. Nadal prowadzić będę konstruktywną, opartą na rzetelnej analizie potrzeb mieszkańców kampanię wyborczą. Jestem gotowa na każdą publiczną debatę o sprawach miasta.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za każdy oddany na mnie głos.

(Beata Moskal-Słaniewska)

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group