Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1596
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Będą bić rekord

Środa, 19 października 2022, 11:09
Autor: red
Świebodzice: Będą bić rekord
Fot. UM Świebodzice
Już w najbliższy piątek (21 października) w Świebodzicach o 10:30 bijemy rekord Polski w utworzeniu serca z największej liczby ludzi w czerwonych nakryciach głowy. Udział może wziąć każdy, a celem jest nagłośnienie zbiórki ratującej życie małego wojownika ze Świebodzic Antosia.

Spotykamy się na ulicy Rekreacyjnej 1 o godzinie 10:30, organizatorem wydarzenia jest Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego. Udział w akcji zadeklarowały wszystkie świebodzickie placówki oświatowe. W imieniu organizatorów zachęcamy firmy, przedsiębiorców, organizacje oraz wszystkich Mieszkańców do włączenia się w wydarzenie. Osoby chętne do udziału prosimy w miarę możliwości o założenie górnej części stroju w kolorze czerwonym oraz czerwonego nakrycia głowy. Piękne czapki z bibuły wykonane przez uczniów będą rozdawane przez organizatorów na miejscu zbiórki.

Antoś Sobecki to mały, dzielny chłopiec, który urodził się z bardzo poważną chorobą serca – HLHS. Jego zdrowie i życie może uratować operacja, której chce podjąć się klinika w Genewie, jednak jej koszt to ponad dwa miliony złotych. Zabieg musi być podzielony na dwa etapy, z których pierwszy kosztuje ponad milion. Czasu jest coraz mniej, a na koncie zbiórki wciąż brakuje sześciuset tysięcy złotych.

Dlatego raz jeszcze zapraszamy do wspólnej zabawy w szczytnym celu i dołączenia do bicia rekordu. Sprawmy, aby nasze ogromne serce uratowało małe, potrzebujące serduszko Antosia.

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/antos-serduszko

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group