Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1327
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Będzie Jarmark

Piątek, 1 kwietnia 2022, 17:04
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Będzie Jarmark
Fot. organizatorzy
Kiermasz lokalnych producentów, wręczenie nagród w konkursie wielkanocnym, występy artystyczne – te i wiele innych atrakcji będzie czekać na uczestników Jarmarku Wielkanocnego, jaki odbędzie się 10 kwietnia, w Niedzielę Palmową, w hali sportowo –edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej.

Jak zapewnia organizator wydarzenia, Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej, jarmark będzie obfitował w różnego rodzaju kiermasze: wielkanocnych ozdób, zdrowej żywności, ciast i wypieków przygotowane przez sołectwa gminy Jaworzyna Śląska, Koła Gospodyń Wiejskich, stowarzyszenia i lokalnych producentów. Na gości spragnionych wrażeń kulinarnych będzie czekał catering. Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, m.in. świątecznych warsztatów oraz spotkania z wielkanocnym kurczaczkiem. Zaplanowano także animacje oraz niespodziankę od strażaków.

W trakcie wydarzenia będzie można obejrzeć wystawę nagrodzonych prac w wielkanocnym konkursie plastycznym: tradycyjne pisanki, palmy oraz wielkanocne gaiki. Odbędzie się także uroczystość wręczenia nagród w tym konkursie.

Jak zawsze nie zabraknie występów artystycznych. Wystąpią między innymi dzieci i młodzież z formacji tanecznej „Fart” oraz, w programie ludowym, Zespół Pieśni i Tańca „Jubilat” ze Świdnicy. Zaprezentują się także „Jaworzynianie” oraz jaworzyńskie przedszkolaki.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do godziny 18:00.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group