Wtorek, 16 kwietnia
Imieniny: Cecylii, Julii
Czytających: 1367
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Biegowy Żarów

Środa, 27 września 2023, 10:46
Autor: red
Żarów: Biegowy Żarów
Fot. UM Żarów
Za nami 8. Żarowskie Biegi Strefowe, w którym udział wzięło ponad 300 zawodników. Zawodnicy rywalizowali na dystansach 5 i 10 km. Wydarzenie, tradycyjnie z wielkim rozmachem, zorganizowało Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Przed rywalizacją dorosłych biegaczy wystąpiła Marzenia Maziak ze swoim teamem. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy biegu towarzyszącego na 5 km. Zwycięzcą biegu został Tomasz Kozłowicz z Wielkiej Lipy, który na mecie uzyskał czas 16 minut i 1 sekunda. W kategorii Pań triumfowała Sonia Rozumkiewicz z czasem 19 minut i 49 sekund. W biegu na 10 km zwyciężył Jan Kaczor z Wałbrzycha, z czasem 33 minut i 36 sekund. Najlepsza wśród kobiet, na tym samym dystansie, była Sonia Rozumkiewicz ze Świdnicy, pokonując trasę w 40 minut i 29 sekund. Gratulujemy!

Szczegółowe wyniku biegów: https://wyniki.datasport.pl/results4452/indexnew.php

Dziękujemy wszystkim zakładom i ich przedstawicielom za udział w wydarzeniu. To było nie tylko uczestnictwo w rywalizacji biegowej, ale także liczne stosika i atrakcje, które zapewnialiście Państwo wszystkim zgromadzonym gościom.

Nagrody i puchary wręczali Ireneusz Zyska - Wiceminister Klimatu i Środowiska i Poseł na Sejm RP, Grzegorz Macko Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego, Przemysław Sikora Zastępca Burmistrza oraz Robert Jagla prezes Fundusz Regionu Wałbrzyskiego.

Składamy wielkie PODZIĘKOWANIA Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "INVEST-PARK", która była sponsorem strategicznym 8. Żarowskich Biegów Strefowych oraz sponsorom strategicznym: Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów Sp z o.o., TP Reflex Group, JAKO Polska, Yagi, Electrolux, Bridgestone, AKS, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Centrum Pucharowe TM Świebodzice, Kwiaciarnia Anna Jakubowska-Semik, Daicel, Uzdrowisko Szczawno-Jedlina, Thermaflex, Eneris ECU, Polenergia oraz Gmina Żarów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group