Niedziela, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 458
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bilety na Mistrzostwa Europy w wkkw już w sprzedaży

Wiadomości: Morawa
Wtorek, 20 września 2016, 18:21
Aktualizacja: Środa, 21 września 2016, 11:24
Autor: red
Fot. UM Strzegom
Niespełna 350 dni pozostało do bezprecedensowego wydarzenia w historii polskiego jeździectwa.

W dniach 17-20 sierpnia 2017 roku w na Hipodromie w Morawie rozegrane zostaną Mistrzostwa Europy we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Sprzedaż biletów już trwa!

Sprzedaż on-line biletów prowadzona jest za pośrednictwem platformy TIXER.PL. Odnośnik do platformy zakupowej zamieszczony jest na stronie www.Strzegom2017.pl. W otwartej sprzedaży dla publiczności dostępne są trzy kategorie biletów.

KATEGORIE BILETÓW:

KATEGORIA I – bilet wstępu na obiekt z dostępem do wystaw, trasy crossu, stref cateringu

i pokazów, bilet ten nie gwarantuje miejsca na trybunie siedzącej – wstęp tylko w miarę dostępności miejsc.

KATEGORIA II – bilet wstępu na obiekt wraz rezerwacją miejsca na trybunie siedzącej, ponadto zapewnia dostęp do trasy crossu, stref cateringu, pokazów, wystaw.

KATEGORIA PREMIUM – bilet wstępu na obiekt wraz z dostępem do trasy crossu, stref cateringu, pokazów, wystaw oraz loży VIP, bilet ten nie gwarantuje miejsca na trybunie siedzącej ani miejsca siedzącego w loży VIP – dostęp tylko w miarę możliwości miejsc. Bilet VIP zapewnia dostęp do płatnej restauracji w loży VIP. Zalecany jest dodatkowy zakup biletu na trybunę.

Bilety w poszczególnych kategoriach dostępne będą zarówno na poszczególne dni, jak i karnety na wszystkie dni mistrzostw. Ilość miejsc na trybunie oraz dostępność karnetów z racji kameralnego charakteru obiektu, jak i wymogów bezpieczeństwa będzie limitowana.

Każdy bilet posiadać będzie unikatowy numer i umożliwi wejście jednorazowe dla jednej osoby. Wszystkie bilety zakupione w przedsprzedaży internetowej będą miały ten sam wzór.

System sprzedaży internetowej umożliwi jednorazowy zakup nie więcej niż 50 biletów.

Dlaczego warto kupić bilety już teraz? System sprzedaży biletów na Mistrzostwa Europy oparty jest na zasadzie - kto pierwszy ten lepszy, co również oznacza im szybciej, tym taniej. Bilety podzielone są na kilka kategorii cenowych, ale na cenę ma wpływ nie miejsce, które wybierzemy, ale czas, w którym te bilety kupimy. Będziemy za pośrednictwem strony internetowej oraz naszych partnerów medialnych informować o zbliżającej się do końca danej puli. Szczegółowy cennik biletów jest dostępny na stronie www.Strzegom2017.pl

NIE CZEKAJ AŻ WZROSNĄ CENY – KUP BILET JUŻ TERAZ!!!
Więcej informacji na www.Strzegom2017.pl oraz www.Tixer.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group