Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 932
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki/Warszawa: Błękitni agitują za Bronisławem Komorowskim

Wtorek, 15 czerwca 2010, 16:08
Aktualizacja: 16:09
Autor: KO
powiat świdnicki/Warszawa: Błękitni agitują za Bronisławem Komorowskim
Fot. użyczone
Wczoraj Świdnica, dziś Świebodzice, Jaworzyna Śląska, Żarów i Strzegom – oto lokalna trasa „Błękitnego Tour’u”, akcji poparcia dla kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta RP.

Błękitne autobusy wyjechały na polskie ulice w niedzielę, 13 czerwca. Dwadzieścia pojazdów z młodymi sympatykami Bronisława Komorowskiego na pokładzie do ciszy wyborczej będzie odwiedzało miejscowości w całym kraju. Tego dnia autokar z członkami i sympatykami Platformy Obywatelskiej z naszego powiatu wyjechał do Warszawy na koncert charytatywny zorganizowany przez sztab kandydata na prezydenta Bronisława Komorowskiego „Solidarnie dla powodzian”. Wystąpili m.in.: Kayah, Kora, Mrozu oraz Feel i Lady Pank, podczas koncertu kwestowano na rzecz powodzian.

Wczoraj w Świdnicy do oddania głosu na Bronisława Komorowskiego przekonywali przewodniczący Platformy Obywatelskiej Rober Jagła, przewodniczący koła w Świebodzicach Tomasz Kurzawa, przewodniczący koła terytorialnego Dariusz Czuczwara, przewodniczący koła gospodarczego Stanisław Jarzyna oraz świdniccy radni: Joanna Gadzińska, Teresa Świło i Krzysztof Grudziński.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group