Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 723
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: BSuper wynik – 16 litrów

Sobota, 27 lutego 2016, 6:50
Autor: opr.red.
Świebodzice: BSuper wynik – 16 litrów
Fot. www.swiebodzice.pl
49 osób zarejestrowanych, 36 oddało krew, zebraliśmy ponad 16 litrów bezcennego leku – to fantastyczny wynik zbiórki, która odbyła się w czwartek, 25 lutego, w Świebodzicach.

Rezultat byłby jeszcze lepszy, gdyby nie konieczność zakończenia akcji - byli jeszcze chętnie do oddania krwi, jednak lekarz wykonujący badania potencjalnych dawców musiał pilnie wracać do szpitala.

Frekwencja zaskoczyła bardzo pozytywnie członków Klubu Honorowych Dawców Krwi. - Jesteśmy pod wrażeniem takiej ilości krwiodawców, oby tak było zawsze - cieszyła się Katarzyna Młynarkiewicz, prezes świebodzickiego oddziału.
Zbiórka rozpoczęła się o godz. 9:30, a zakończyła około 13:00. Pod koniec akcji rozlosowaliśmy tradycyjną nagrodę-niespodziankę, ufundowaną tym razem przez firmę Cast sp. j. Ekspres przelewowy trafił do rąk zadowolonego pana Marcina Hołowatego - serdecznie gratulujemy. Słodycze dla wszystkich krwiodawców ufundowała firma Śnieżka-Invest.

I od razu zapraszamy na następne krwiobranie - tym razem w ambulansie, który zaparkuje 8 marca pod ratuszem. Dla wszystkich pań, które zdecydują się w dniu swojego święta - bo to przecież Dzień Kobiet - oddać krew, organizatorzy przygotowują drobny upominek. Gorąco zapraszamy wszystkich, chcących włączyć się w akcję krwiodawstwa, ten piękny gest ratowania ludzkiego życia.

Organizatorami czwartkowej zbiórki byli: Urząd Miejski w Świebodzicach, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu, Klub Honorowych Dawców Krwi w Świebodzicach oraz Miejski Dom Kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group