Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 944
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Budżet partycypacyjny po raz drugi

Wtorek, 15 kwietnia 2014, 11:28
Aktualizacja: 11:30
Autor: red.
Świebodzice: Budżet partycypacyjny po raz drugi
Fot. UM Świebodzice
Ciesząca się w ubiegłym roku dużym zainteresowaniem inicjatywa budżetu partycypacyjnego doczekała się reedycji. Świebodziczanie po raz drugi sami zaproponują, na co chcieliby wydać budżetowe pieniądze w roku 2015.

Pierwszy etap inicjatywy - składanie wniosków, rusza już 16 kwietnia. Do końca wakacji, tj. do 31 sierpnia, mieszkańcy Świebodzic będą mieć czas, aby zgłaszać swoje propozycje. Można to robić na trzy sposoby - wysyłając zgłoszenie drogą mailową na adres promocja@swiebodzice.pl, złożyć osobiście w Wydziale Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej (ul. Świdnicka 7 pok. nr 3) lub skorzystać z urny ustawionej w ratuszu, do której należy wrzucić wypełniony formularz.

Po zakończeniu pierwszego etapu, w drugiej fazie zgłoszone wnioski zostaną przekazane do rozpatrzenia odpowiednim wydziałom magistratu, które ocenią stopień ich zaawansowania, a także nakłady finansowe potrzebne do ich realizacji. Propozycje, które otrzymają największe poparcie, zostaną wpisane do budżetu na 2015 rok.

W ramach budżetu partycypacyjnego może być realizowane dowolne przedsięwzięcie należące do katalogu zadań własnych gminy.

Więcej:
http://www.swiebodzice.pl/strony_2/do_druku/aktualnosci/2014/04/017.htm

(UM Świebodzice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group