Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 757
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Burmistrz w Vertomie

Środa, 7 lutego 2024, 17:58
Autor: red
Świebodzice: Burmistrz w Vertomie
Fot. UM Świebodzice
Firma Vertom to rozpoznawalna marka w Świebodzicach, kojarząca się z nowoczesnością, dużym profesjonalizmem, ogrzewaniem, pompami oraz szeregiem podejmowanych działań społecznych, w tym wspieraniem młodych talentów sportowych.

Na zaproszenie właścicieli Iwony i Tomasza Chromow firmę odwiedził Burmistrza Miasta Paweł Ozga. Lokalni przedsiębiorcy w atmosferze szacunku i otwartości rozmawiali z Burmistrzem Miasta na temat bieżącej działalności, ale nie tylko, bo należy pamiętać, że firma ma długoletnią dynamiczną historię, sięgającą dwóch dekad. Podczas spotkania Burmistrz Miasta w dowód wdzięczności za aktywną działalność w naszym mieście przekazał Właścicielom kosz wypełniony lokalnymi, słodkimi produktami z Firmy ZPC Śnieżka S.A.

Należy podkreślić, że firma Vertom to podmiot świadczący szeroki zakres usług w branży grzewczo-instalacyjnej oraz budowlano-remontowej. Długoletnie doświadczenie nabyte od czasu założenia firmy w 2004 roku pozwala na podejmowanie się całościowej realizacji powierzanych prac. Jest to istotne szczególnie w przypadku takich urządzeń jak pompy ciepła czy centrale wentylacyjne. Ich zastosowanie w budynku wymaga zwykle prowadzenia dodatkowych prac budowlanych, elektrycznych i innych instalacyjnych.

W zakresie serwisu firma zapewnia profesjonalną obsługę zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Obszar działania to Świebodzice i Wałbrzych, a także całe województwo dolnośląskie, w razie potrzeby również pozostały teren kraju zależnie od warunków ustalonych z Klientem.

Przegląd prowadzonych usług to:

dobór i doradztwo techniczno-handlowe w zakresie rozwiązań systemowych
sprzedaż i dostawa urządzeń na miejsce realizacji inwestycji
montaż i uruchomienie urządzeń i systemów
kontrola działania, konserwacja bieżąca
serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
100%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group