Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 611
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Burmistrz z absolutorium po raz jedenasty

Wiadomości: Jaworzyna Śląska
Sobota, 1 lipca 2017, 7:05
Aktualizacja: 15:10
Autor: red
Fot. red
Porządek obrad czerwcowych sesji Rady Miejskiej w Jaworzynie Śląskiej zawiera punkty dotyczące oceny działalności burmistrza za miniony rok, a dokładniej realizacji ubiegłorocznego budżetu gminy przez burmistrza.

Zanim działalność burmistrza ocenią wszyscy radni swoje stanowiska przedstawia Regionalna Izba Obrachunkowa i Komisja Rewizyjna Rady Miejskiej, które na bieżąco, przez cały rok kontrolują działalność organu wykonawczego po względem działalności finansowej i realizacji budżetu gminy.

Zarówno RIO, jak i Komisja Rewizyjna wydały pozytywne opinie w tym zakresie. Podobnego zdania byli radni, którzy jednogłośnie udzielili burmistrzowi absolutorium. Burmistrz Grzegorz Grzegorzewicz dziękując za taką ocenę podziękował radnym za owocną współpracę. Słowa podziękowań skierował również do pracowników Urzędu Miejskiego i jednostek organizacyjnych, którzy na co dzień realizują zadania gminy. Podkreślił również, znaczenie prowadzenia spraw gminy w wieloletniej perspektywie. Zaznaczając, że miniony rok był rokiem niezwykle udanym, co było konsekwencją kilkuletniej pracy i bardzo dobrego przygotowania do absorbcji środków unijnych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group