Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 895
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Być kobietą – Dzień Kobiet na żarowskim UTW

Sobota, 10 marca 2018, 9:51
Autor: red
Żarów: Być kobietą – Dzień Kobiet na żarowskim UTW
Fot. UM Żarów
Dzień Kobiet dla jednych to przestarzałe święto, a dla innych okazja, aby docenić rolę kobiety. Dla jednych to święto kojarzy się tylko z goździkiem i rajstopami. Inni traktują 8 marca, jako dzień, w którym kobietom należą się szczególne względy.

Każdego roku Dzień Kobiet uroczyście świętują panie z żarowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W ten jedyny dzień w roku, w Dzień Kobiet wszystkie przyjmowały życzenia. Były słodkie upominki i kwiaty, które na ich ręce składali burmistrz Leszek Michalak, zastępca Grzegorz Osiecki, przewodniczący Rady Miejskiej Roman Konieczny i Tomasz Pietrzyk dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Nie zabrakło również niespodzianek przygotowanych przez panów uczęszczających na zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wyjątkowy występ słuchaczkom zadedykowały także dzieci z Bajkowego Przedszkola oraz Żarowska Orkiestra Dęta. - Dlaczego Dzień Kobiet jest 8 marca? Bo kobieta jest ósmym cudem świata - mówiła podczas wczorajszej uroczystości Krystyna Markiewicz prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Żarowie. - Niech spełnią się wszystkie marzenia, niech panie będą zawsze uśmiechnięte, szczęśliwe i zdrowe. Wszystkiego dobrego - życzyła.

O tym, że żarowskie seniorki są pomysłowe i kreatywne nikogo nie trzeba przekonywać. Na każdym kroku udowadniają, że trzeci wiek również odmładza. - Jesteście przebojowe i doskonale radzicie sobie w każdej roli. Znajdujecie na wszystko czas. Cieszę się, że mogę świętować razem z Wami i jednocześnie dziękuję, że grono tych najaktywniejszych wciąż się powiększa. Życzę wszystkiego, co najlepsze. W sile kobiety podobno jest siła mężczyzny. I takiej siły na kolejne lata, drogie panie, z całego serca Wam życzę - składał życzenia słuchaczkom z Uniwersytetu Trzeciego Wieku burmistrz Leszek Michalak.

Panie również nie zapomniały o panach i z okazji zbliżającego się Dnia Mężczyzny przygotowały dla nich niespodzianki oraz upominki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group